Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Seks

12 Kasım 2014
seks

Soru: Yetmiş yedi yaşındayım, karım da yetmiş üçünde. 1920 yılında evlendiğimiz zaman seks konusunda ikimizde tamamen cahildik. Hele karımın gözünde seks le ilgili her şey iğrenç ve ayıptı. Ancak evlilik görevi olarak yapılırsa ahlaksızlık olmaktan çıkıyordu. Yatak yaşantımızın ne kadar sefalı olduğunu varın siz düşünün! Gebelikten korunmak için kotus interruptus yöntemine başvuruyorduk. Klitoris diye bir şeyin varlığından, seks ten önce biraz okşamanın şart olduğundan bile habersiz, yıllarımızı geçirdik. Derken, karım yaş dönemini atlattıktan sonra seks yaşantımızda iyiye doğru bir gidiş başladı.

Seks Yaşantısı

Karım rahatlamış, eski saplantılarından kurtulmuş, seks le ilgilenmeye başlamıştı. Bu da beni canlandırdı ve giderek kendimize çok uyumlu, iyi bir seks yaşantısı kurduk. Bu on yıldan fazla sürdü, böylece. Derken şu son bir kaç yıldan beri ben iktidardan kesildim. Gene de karımla arada birbirimize güzel orgazmlar yaşatabiliyoruz. Bu bir yakınma mektubu değildir. Geç de olsa seks denen mutluluğu keşfedip tadına varabilmiş olmayı karım da ben de minnetle düşünüyoruz. Her şey elbet bir gün sona erecek. Ben de unumu eledim, eleğimi duvara astım. Ama hiç değilse o güzel seks yıllarının anısıyla yaşıyorum.

Evlilikte Seks

Ve bunu, orta yaşlı çiftlerin, gençliklerindeki seks yaşantıları sönük geçmiş olsa bile umudu kesmemeleri, ömürlerinin sonbaharını keyifli geçirmeye bakmaları için yazıyorum. Cevap: Yaşlı çiftlere yürek verip yol gösterecek güzel mektubunuz için size teşekkür ederim. Sonra şunu eklemek İsterim. O sizin dediğiniz un hiç bir zaman elemekle bitmez. Mademki hala arada karınızla birbirinizi cinsel yönden tatmin edebiliyorsunuz, iktidardan kesilmiş sayılmazsınız. Böyle bir saplantıya kapılarak seks yaşantınızın temposunu ağırlaştırdığınızı tahmin ediyorum. Buna sakın yapmayın. Seks yaşantınızı eskisi gibi sürdürmeye çalışın. Ben şuna kesinlikle inanıyorum ki gönlü genç olanların seks yaşantısı hiç bir zaman eskimek bilmez, her zaman yeniden tazelenerek ömür boya sürer, gider.