Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Eropharm Penix Active

Eropharm Penix Active 75 ML.

Ürün Kodu: T-4801

Eropharm Penix Active 75 ML.

Afrodizyak ürünler arasında kullanım şeklinden dolayı oldukça fazla tercih edilen bir üründür. Peniste bulunan sinir uçlarını uyararak, cinsel aktivitelerinizde daha istekli daha performanslı ve daha güçlü olmanızı sağlayacak bu penis sertleştirici krem dermatolojik ve klinik testlerden geçirtilmiş Almanya’ dan ithal bu harika penis sertleştirici krem ile cinselliğinizin doruklarına çıkacaksınız. Her ilişkinin önemli bir safhasını oluşturan cinsellikte farklılıklar yaratmanız, afrodizyak etkili penis sertleştirici krem Eropharm Penix Active ile çok kolay olacak. Günlük yaşantının getirdiği yorgunluğu üzerinizden atmanızı sağlayacak afrodizyak sağlayıcı penis sertleştirici krem ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. İçeriğindeki tamamen bitkisel afrodizyaklar size keyifli bir cinsel aktivite için gerekli olan bütün enerjiyi ve cinsel gücü sağlayacaktır. Cinsel aktiviteye başlamadan 20 dakika önce bir vişne büyüklüğünde ki penis sertleştirici krem Eropharm Penix Active ‘i penise ve hayalara yedirilerek sürülür. Tamamen emmesi beklenir. Tamamen emildikten sonra sadece ihtiyacınız olan süre 10 dk. Göreceksiniz ulaştığınız cinsel performansa ve cinsel güce siz bile şaşıracaksınız.
  %100 memnuniyet garantili bu afrodizyak ürünümüzün size sağlayacağı ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız hemen siparişinizi verin.

Uyarı:
•    Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ev oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
•    Güneş ışığına maruz bırakmayınız.
•    Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Göz ile temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile durulayınız.

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr  den alacağınız penis sertleştiriciler, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyak siparişlerinizin, adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yapdığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her afrodizyak etkili ürün siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunuda size penis sertleştiriciler ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Star Nights Tutti Frutti Aromalı Ginsengli Enerji İçeceği

Star Nights Tutti Frutti Aromalı Ginsengli Enerji İçeceği
25TL

V-Active Man Cream

V-Active Man Cream
80TL

Viaxi Forvette Kapsül

Viaxi Forvette Kapsül
29TL

Hot XXL Man Krem

Hot XXL Man Krem
85TL

Eropharm Penix Active

Eropharm Penix Active
100TL

Vitesse Man

Vitesse Man
30TL