Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Orgazm

20 Eylül 2014
Orgazm

Soru: Kadının orgazm sırasında salgıladığı nem miktarı kişiden kişiye değişir mi? Sık sık orgazm olan evli bir kadınım, ama orgazm anında hemen hiç bir fazlalık nem salgılamıyorum. Oysa kocam benim normal olduğumu, orgazm sırasında kayganlığımın yeter olduğunu söylüyor. Gelgelelim elimize geçen seks romanlarındaki kadınların orgazm sırasında pınarlar gibi salgı fışkırıyor. Hangisine inanayım?
DOKTOR: Gerçek bir kadın olan kendinize inanın. Açık saçık seks romanlarında bir takım seksüel masların anlatıldığını da aklınıza sokun. Bu tür kitapların çoğa erkekler tarafından yazılır ve erkeklerin seks konuşandaki düşlerini dile getirir. Bu yüzden hemen hepsi, gerçekle İlişkisi pek az olan, abartılmış sahne ve iddialarla doludur. Bana bir doktor olarak sorarsanız, açık saçık romanların da kendilerince yararlı olabileceğine inanmıyorum. Açık saçık resim ve yazıların kişiyi eksite etmekte en kestirme yol olduğuna her zaman söylemişimdir. Gelelim bu kitapları, seksi gerçek yüzüyle tanıyan yetişkin olgun kişilerin okuması şarttır.

Orgazm Sırasında

Toy kişiler okudukları zaman cinsellik konusunda abartılmış ve düpedüz yanlı, inançlara kapılıyorlar. Bu, onların seksten hiç olmayacak şeyler ummalarına yol açıyor. İşte bu salgı masalı en iyi bir örnek Orgazm sırasında pınar gibi salgı fışkırtan şehvetli dişilerin seks öykülerini oku yan bilinçsiz bir genç erkek sonunda gerçek bir diliyle yattığı zaman, Neden salgı fışkırmıyor? Diye, seks eşini hor görebilir ve seks kitaplarındaki gibi bir dişi tam bir dişi olmalarına karşın kendilerine birer erkek olarak görürler. Gördüğünüz gibi, karmaşık bir sorundur bu. Kendilerini erkek olarak gören dişilerden kimileri bunu öyle ileri götürürler ki erkek gibi giyinir, saçlarını öyle kestirir, çevrelerinde erkek olarak tanınır ve erkeklerin çalıştığı işlere girerler. Çevrelerindekiler onları erkek olarak bilir. Aslında dişi olduklarını söyleseniz inanmazlar. Kimi erkekler de tıraş olup tüylerini kazıtır, organlarını sıkıca bağlarlar ve kadın kılığıyla dolaşıp çevrelerinde kadınlar olarak bilinirler. Bunlar kendilerini tamamen dişi sayarlar. Aklınız mı karıştı? Gerçekten öyle. Aynı zamanda acık bir durumdur da. Kendini karşı cinsten biri olarak yutturan kişinin gerçek cinsiyeti ortaya çıktığı zaman çevresindekiler gülebilirler. Ama o kişi için bu durum gerçekten acıklıdır. Özellikle spor dallarında bu tür olaylarla çok karşılaşmaya başlandığından, sizin sorduğunuz gibi cinsiyet testleri uygulanmaya da başladı. Çünkü az süre önce, Avrupa'daki bir yarışmada birinci gelen bir koşucu bayanın aslında bir bav olduğu ortaya çıkınca olay gazetelerde, televizyonda teşhir edildi ve sporcunun kazandığı madalya geri alındı. Bu kişinin kasten sahtecilik olsun diye böyle bir aldatmacaya kalkışmadığını biliyoruz. Kendisi kendini lam bir dişi olarak görüyordu. Gene buna bezer başka bir olayda, at yarışlarında harikalar yaratan bir jokeyin gerçekte bir genç kadın okluğu ortaya çıktı. Kopan skandal, geri alınan madalya ve ödüller bir yana, hepsinden önemlisi, bu kişilerin kendileri için kurdukları ve inandıkları dünya başlarına yıkıldı.

Orgazm Salgısı

Gördüğünüz gibi kökeni psikolojik olan bu sorun, dünya olaylarında da kendini gösteren çok yönlü, çözüm arayarak kendine de, tanıştığı kadınlara da yazık eder. Kadın ise okuduğu seks kitaplarındaki dişilere benzemediği için ( yukarı ki mektup sahibi ) kuşku ve küçüklük ve eksiklik kompleksine bile kapılabilir. Gelelim şu salgı meselesine: Kadınlar orgazm sırasında ayrıca bir su ya da nem salgılamazlar. Orgazmdan önceki sevişme ve kızışma sırasında kadının vajinası elbette ki kayganlık sağlayan salgılarla nemlenir. Vajina duvarları kayganlaştırıcı bir nemle terler. Kimi kadınların vajinası öbürlerine oranla daha çok terler. Gelgelelim orgazm sırasında hiç bir salgı fışkırmaz. Orgazm sırasında salgı ( yani tohum ) fışkırtan, erkeklerdir. Dişilerde bu ejakülasyona, yani tohum fışkırmasına benzeyen hiç bir cinsel işlev yoktur. Orgazm salgısı: Kadınların orgazm sırasında salgı fışkırtmadıkları konusundaki yazınızı kocam okumuş, geldi bana gösterdi ve Anormallik sende olsa gerek, dedi. Dünyam başıma yıkıldı. Onun bu tavrı takınacağını hiç sanmamıştım. Çünkü ben, siz ne derseniz deyin, orgazm sırasında salgı fışkırtan bir dişiyim. Ama siz böyle bir şey olmadığını ileri sürdüğünüze göre şimdi Açık saçık kitaplarda yaşayan bir dişi durumuna döndüm. Sahici değilim, öyle mi? Bence bu konuda böylesi kesin şeyler ileri sürmeni! Doğru değil. Çünkü ben orgazm sırasında bol neni salgılayan tek dişi olduğuma inanmıyorum. Belki yaygın değiliz ama. Elbet benden başkaları da vardır, böyle olan. Ben. Kendim, orgazm sırasında Öyle bol nem salgılarım ki. Sevişirken altımıza muşamba yaymak zorunda kalırım. Şimdiye kadar bunu seksten olağanüstü zevk almama bağlıyordum. Şimdi ne düşüneceğimi bilemiyorum. Doktoruma danıştım. Olağanüstü bir dişisin, ama anormal değilsin, diyor. Pırlanta değerindesin. Kocamsa. Sende bir gariplik olsa gerek diye tutturmuş. Kusura bakmayın, ama bir ukalalığınızla ağzımın adabını bozdunuz. Tam olarak bilmediğiniz konularda böyle kesin konuşmamanızı öğütlerim.