Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Öpüşme Zevkini Yaşayın

14 Şubat 2015
Öpüşme Zevkini Yaşayın

Öpüşme zevkini yaşayın ama acele etmeyin. Aşkla ilgili birçok konularda olması gerektiği gibi, öpüşme anında da aceleci olmayın. Öpüşme, sadece ve sadece yaşandığı anda delicesine zevk vericidir. Dudaklarında, şimdiye kadar olduğundan daha çok oyalanın. Zamanı unutun. Tam içinde bulunduğunuz öpüşme dışında her şeyi unutun. Şimdi anlatacağımız öyküdeki mahcup delikanlı gibi davranmayın. Bizim mahcup, sevgilisini uzun ve tatlı bir şekilde öperken, birden dudaklarını çekivermiş.

Zamanı Bırakın Öpüşme Zevkini Yaşayın

Genç kadın da hemen hüngür hüngür ağlamaya başlamış. Şaşkına dönen delikanlı ne var, ne oldu? diye sormuş Kadın, hıçkırıklar içinde sen beni sevmiyorsun, demiş. Ama seviyorum. Seviyordun da neden dudaklarını çektin öyleyse? Bizimki gene gayet saf bir şekilde: Nefes alamadım da ondan, deyivermiş. Nefes almak mı? Nefes almayı düşünen kim? Arzu dolu bir öpüşmenin ortasında nefes almayı kim düşünür? Nefes almanız şartsa, burnunuzdan alın, ama öpmeye devam edin. Taa ki, içinizde bir dirhem nefes kalıncaya kadar öpün.

Öpüşme Zevkini Yaşayın Acele Etmeyin

Lord Byron'ın öğütlediği gibi, Uzun, upuzun, gençlik ve aşk öpüşmesiyle. Bir zamanlar Chicago'da bir uzun öpüşme yarışması yapılmıştı. Birbirinden ayrılmadan en uzun öpüşebilen çift yarışmayı kazanacaktı. Sonunda, bir çift, 15 saat aralıksız öpüşmeyi başardı. Düşünün bir kere. Tam 15 saat. Bizim saf delikanlı da nefes alamadığı için öpüşmeyi kesmişti. Elizabeth Barret Browning, şair Rober Brovvning ile ateşli öpüşmelerle dolu birçok gece geçirmiş olmalı ki. Şafak Tanrıçası adlı kitabında öpüşmeyi, Ateşli geceler kadar uzun ve sessiz olarak tanımlamıştır. Bu yüzden bırakın sonuna kadar öpüşme zevkini yaşayın.