Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Faydalı Cinsel Bilgi

Tecavüz

Tecavüz

29 Kasım 2014

Tecavüz edilmiş bir kadını zührevi hastalıktan korumak için ne yapılır? Birincisi, tecavüz edilmiş her kadın zührevi hastalıkları karşı koruyucu olarak antibiyotik tedavisi görmelidir.

DETAY

Histerektomi

Histerektomi

26 Kasım 2014

Vajinal histerektomi yapılan kadınlarda tek amaç kısırlaştırma olmadığı takdirde vajinal histerektomi lerin (rahimin vajinadan yapılan müdahale ile alınması) çoğunda, vajinal plastik ameliyat da yapılır.

DETAY

Gonore ve Gonore Tedavisi

Gonore

22 Kasım 2014

Kadın, gonore nin tedavi edilip edilmediğini nasıl anlayabilir? Tedavinin başarıya ulaştığının kanıtı, tedavinin ardından genellikle birer hafta arayla alınan iki, daha da iyisi üç kültürün menfi çıkmasıdır.

DETAY

Frengi

Frengi

19 Kasım 2014

Frengi 1. dönem belirtileri: Hastalığa yakalandıktan 2-3 hafta sonra mikrobun vücuda girdiği yerde mercimek iriliğinde kırmızı bir sivilce meydana gelir. Bu sivilcenin kenarları keskin, sert yapılı ve ağrısızdır.

DETAY

Cinsel Birleşme

Cinsel Birleşme

15 Kasım 2014

Cinsel birleşme de, böylece kendini verme ve koruma arzusu, diğer bir deyişle bencil eğilimlilerle kösnül eğilimler başarı ile dengeye gelir. Bu da daha önce anlattığımız histerik dönüşümün tüm belirtilerinin yönelim ikileminde olduğu gibi bir süreçtir.

DETAY

seks

Seks

12 Kasım 2014

Soru: Yetmiş yedi yaşındayım, karım da yetmiş üçünde. 1920 yılında evlendiğimiz zaman seks konusunda ikimizde tamamen cahildik. Hele karımın gözünde seks le ilgili her şey iğrenç ve ayıptı. Ancak evlilik görevi olarak yapılırsa ahlaksızlık olmaktan çıkıyordu.

DETAY

Vajinal Enfeksiyonlar

Vajinal Enfeksiyonlar

8 Kasım 2014

Bu vajinal enfeksiyonlar dan korunmanın bir yolu yok mudur? Gerçi doğum kontrol haplarından ve gebelikten kaçınmak, hatta tümüyle seksten vazgeçmek sorunların çoğundan sizi köklü bir biçimde koruyacaktır, ama bu sert önlemler bir yana, sizi vajinal enfeksiyonlar a karşı koruyacak daha başka önlemler gerçekten vardır.

DETAY

Menopoz Sonrası

Menopoz Sonrası

5 Kasım 2014

Menopoz Sonrası kanamaların nedeni nedir? Adetten kesildikten on iki ay ya da daha uzun zaman geçtikten sonra görülen her kanama ya da leke araştırılmalıdır.

DETAY

Adet Öncesi

Adet Öncesi

1 Kasım 2014

Her şeyden önce o ağırlık ve şişme (ödem) duygusu. Hem de vücudunuzun her bölgesi şişebilir. Nitekim adet öncesi haftalarda bazı kadınlar 2-3 kilo fazla sıvı tutabilirler.

DETAY

Hormon Tedavisi

Hormon Tedavisi

1 Kasım 2014

Prostaglandinler de dahil, öteki tedavi yöntemlerinin hiçbiri işe yaramadıysa, uygun bir hormon tedavisi yle kuşkusuz sancılarınız giderilebilir.

DETAY

Faydalı Cinsel Bilgiler

Faydalı Bilgiler