Afrodizyak Telefonla Sipariş HAttı İstanbul Mağaza Balçova Mağaza Alsancak Mağaza Şirinyer Mağaza

Erkeğin Kadın Oluşu

Erkeğin Kadın Oluşu ve Operasyonlar

Erkeğin kadın oluşu penis derisi dipten çepeçevre kesilerek, eldiven parmağı gibi yüzülür ve çıkarılır. Derişiz kalan penis süngersi, kavernoz dokular iki yana, kasığa, deri altına gömülür. Böylece vulvanın büyük dudakları labium major'lar gibi kabarıklık sağlanır. Ayrıca cinsel uyarımlarda bu yapılar kabararak cinsel temasta penisi kavramada rol oynar. Yüzülen penis derisi ters çevrilerek deri içe getirilir ve perine bölgesinde vajina yerine yerleştirilerek dikilir, içi deriden olan vajina boşluğu yeteri kadar geniş değilse, özel spekulumlarla genişletilir. Böylece erkeğin kadın oluşu vulva ve vajina yapılmış olur. Bağları kayışlı olan türleri ile testis 'bölümünde meniyi andırır sıvı bulunan, sıkıldığında sıvı fışkırtan türleri vardır. Daha çok cinsel yetersizlikte olanların, erkeksiz ya da doyumsuz kadınların, özellikle sevicilerin aktif rolü oynayanların, homoseksüellerin erkeğin kadın oluşu kullandıkları bir gereçtir. Kişi mutluluğuna katkısı bulunuyorsa, yapay penise godemişe karşı değiliz.

Operasyonlar

Aslında bir kişide aşağılık kompleksi ve suçluluk duygusu yaratabileceği göz önüne alınırsa, bu kanımız sağlam bir değer taşımıyor gibi görünmektedir. Ancak erkeklerle fizik yetersizliğinden ilgi kuramayan, yalnız yaşayan, sosyal baskılardan ve bir erkekle ilişki kurduğunda çevreye karşı statüsü bozulma tehlikesi gösteren, ailesi son derece katı ve tutucu olan, kanun dışı ilişkilerden suçluluk duygusuna kapılacak, bir başka deyimle süperegosu iyi gelişmiş ve de cinsel istekler içinde doyumsuzluklar nedeninden bunalımlı ve nöroljk bir kadının sıkıntılarını gidermeye yarıyor ve belirli bir ölçüde bunları azaltıyorsa bunu kullanabilir. Tüm yaşamımızda, doğal ve fizyolojik olan en doğru ve güzelidir. Buna karşın toplumların cinsel operasyonlar konusundaki tutumları da değişiktir. Bizde cinsel operasyonlar durumu epey katidir. Bir davranış başkalarına zarar vermiyor, toplumsal yasalara ters düşmüyorsa, kişinin kendi iç dünyalarına dikkat kesilip, bir önyargı ile onlara hemen erdemsiz damgasını vurmak doğru olmasa gerek. Üstelik erkekten yoksun kadınlara, erkek arkadaş bulmalarını, buna olanak yoksa, kendi kendilerini tatmin etmelerini salık veriyoruz. Mastürbasyonun sınırlı ve cinsi bir gerginliği gidermek amacı ile yapılmasına sapıklık damgası vurulamaz. Mastürbasyonun bir materyali olan suni penisi de, hemen kullanın diye öğütlemiyoruz. Buna karşın böyle gereçler, yabancı ülkelerde bol ve açık satıldığına göre alıcıları vardır. Öyleyse buna gerekseme duyuluyor demektir.

Üreme ve Cinsellik

Üreme ve Cinsellik

Genellikle "üreme" ile cinsiyet ayırımına ilişkin "eşeysellik" kavramla aynıymış gibi düşünülür. "Eşey" bir organizmanın dişi veya erkek olarak cinsiyetinin sınıflandırılmasını sağlayan farklı görev ve yapısal özelliklerini kapsar. Gerçekte üreme bir canlının çoğalmasını ifade eder ve her zaman erkek ve dişi olarak cinslerin olmasını da gerektirmez.

Farklı Cinsel Anlama

Farklı Cinsel Anlama

Karşıt cins arkadaşlığının başladığı dönemde cinsler arasında gözlenen önemli bir fark kızların çoğunun cinsel konulara ilgisi kalmasına karşın erkek çocukların birdenbire cinsel konulara şiddetli ilgi duymalarıdır. Aslında, kızlar da erkeklere karşı eskiden duymadıkları cinsel bir ilgi duyarlar ama bu cinsel ilişkiyi birlikte gezmek, hoş vakit geçirmek olarak düşünürler.

Penis Sertleşmesi

Penis Sertleşmesi

Bir erkek çocuğun cinsel duygular hissetmesi için her zaman cinsel uyarıcı bir neden olmayabilir. Çoğu kez uyarılmanın cinsellikle bir ilgisi yoktur. Küçük yaşlarda erkek çocuğun penisinin sertleşmesi çok kolaydır, kendisi ne olduğunu anlamadan aniden penisi sertleşebilir. Yaş ilerledikçe penis eskisi kadar kolay sertleşmez, cinsel uyarıcının daha belirgin olması gerekir. Erkek çocuklarda cinsel olmayan nedenlerden dolayı da sertleşme olabilir.

Döllenme

Döllenme

Cinsel ilişki sonunda penisin vajina'nın arka ucuna fışkırttığı spermler, yaşayabilmeleri için daha uygun bir ortam ararlar. Bu amaçla vajinadan rahim yoluna açılan ve "perviks" denilen geçitten geçerek, rahme giden kanal içinde hareket ederler. Sperma hücreleri yaklaşık saatte 1 cm yol alarak, cinsel ilişkiyi izleyen 8-10 saat içerisinde döllenmenin meydana geleceği bu kanallara ulaşırlar.

orgazm türleri

Orgazm Türleri

Orgazm konusunda bugün bile doğru olduğu sanılan geleneksel bir düşünce olarak, biri klitorisin uyarılması ile diğeri penisin vajinaya girmesi ile erişilen iki ayrı çeşit orgazm olduğu kanışıdır. Bunlardan birincisi kendi kendine doyum, sevişme veya cinsel ilişkide erkek cinsel organının klitorise sürtünmesi ile erişilen orgazm, diğeri ise cinsel ilişki sırasında vajina yolu ile elde edilen orgazm olduğu, birincisinin hafif bir orgazm, ikincisinin ise daha yoğun olduğu düşünülür. Bir kadının cinsel olarak erişebileceği gerçek orgazmın bu ikincisi olduğuna inanılır.

Mastürbasyonun Etkileri

Mastürbasyonun Etkileri

Bir cinsel doyum hiçimi olarak kendi kendine doyumu değerlendiren ilgili kişi ve uzmanlar mastürbasyon lehine ve aleyhine fikirler ileri sürmüşlerdir. Kendi kendine cinsel doyum lehine olan görüşler arasında, heyecan verici ve zevkli bir deneyim olması, yapmasının kolay olması, özel yer ve zaman ayırmak hazırlık yapmak gibi koşullar gerektirmemesi, kişisel gerginlikleri ortadan kaldırması, ergenlik döneminin niteliği olan hayal kurma ve fantaziler için bir çıkış yolu sağlaması, kişinin cinsel hayatını zenginleştirmesi, yalnız başına yapılan kişisel bir faaliyet olduğu için başkalarına zarar vermemesi, kendi kendine yapıldığı sürece yasalara aykırı olmayışı, cinsel hastalık tehlikesine ve enfeksiyona açık olmayışı, eski inançların aksine yapılmasının kişiye hiçbir fiziki zararı olmaması gibi görüşler bulunmaktadır.

Cinsel Sapmalar

Cinsel Sapmalar

Okulda Cinsel Eğitim

Okulda Cinsel Eğitim

Bazı eğitimciler ve psikologlar cinsel eğitim konusunda en sağlıklı yolun, okul programlarına cinsel bilgilerin verildiği özel amaçlı dersler konulması ya da çocukların gelişim düzeylerine uygun olarak mevcut ders programlarında bulunan cinsellikle ilgili konulara bağlı olarak cinsellik eğitiminin verilmesinin en uygun yol olduğuna inanmaktadırlar.

yumuşak şankr

Yumuşak Şankr

Afrodizyak UPS Kargo

Kamagra Oral Jel

Facebook'ta PaylaşTwitter'da PaylaşGoogle'da PaylaşTechnorati'de PaylaşAfrodizyak RSSYasal Olmayan
Afrodizyak | Afrodizyak Parfüm | Afrodizyak Masaj Yağı | Afrodizyak Kahve | Afrodizyak Etkili Krem | Afrodizyaklar
Erkeğin Kadın Oluşu ve Operasyonlar