Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Ereksiyon

17 Eylül 2014
ereksiyon

Soru: Altmış 'ki yaşındayım ama kendimi her yönden 45 50 yaşında hissediyorum. Ne var ki aşağı yukarı altı aydan beri ereksiyona gelemiyorum. Eskiden açık saçık yazı ve resimlerle ilgilenmek beni hemen yola getirirdi. Şimdi ise saatlerce bakıp okusam gene bir şey olmuyor. imdat!
Cevap: Yazık ki size verebilecek bir öğüdümüz yok. Yalnız, sizden çok daha genç erkeklerin bile böyle ereksiyon problemleri yaşadıkları dönemleri geçirdiklerini, sonunda her şeyin düzeldiğini düşünerek avunup yürek bulmanızı isteriz. Kimi zaman insanın iştahı tıkanır. Ama İlelebet sürmez bu. Diğer yandan, gençlikte kısa süren dönemlerin yaş ilerledikçe biraz daha uzun sürebileceğini de doğal saymak gerek.

Ereksiyon Sorunu

O zaman belki üzüntü ve paniğe kapılmaktan kurtulursunuz ve daha çabuk normale dönersiniz. Bu arada evli olduğunuzu yazıyorsunuz. Evliyseniz yaşantınızın akışında zevkli bir değişiklik yapmak örneğin güzel ve değişik bir tatile çıkmak, hatta hafta sonunu, bir kaç günü bulunduğunuz kentin lüks bir otelinde geçirmek, size ve eşinize, balayındaymışsınız gibi bir duygu vererek ereksiyon yaşamanızda yardımcı olabilir. Eğer bekarsanız, seks eşiniz olan kadın ya da kadınlara yeni bir gözle bakın. Gerçekten seviyor musunuz onları? Sizi gerçek anlamda oyalayabiliyorlar mı? Bitmesi gereken bir ilişkiyi mi sürdürüyorsunuz? Yoksa laf olsun diye bir takım kadınlarla yatıp kalkarak seks zevkinizi mi deniyorsunuz. Bu arada, bütün okuyucularımız gibi size de vibratör denilen yeni icat makinayı tavsiye ediyoruz. Seks alanında gerçek devrim yaratan bir küçük mucize gözüyle bakıyorum bu elektronik aygıta biz. Hemen edinip denemeye bakın.