Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Kriko Kapsül

Cinselperformansarttırıcı

Ürün Kodu: VBT-008

Kriko Cinsel Performans Arttırıcı Kapsül

%100 müşteri memnuniyeti garantili afrodizyak kriko kapsül, cinsel gücünüzü maksimum seviyelere çıkarabileceğiniz tamamen bitkisel bir üründür. Sertleşme sorunu denildiğinde bunlara sebep olan alkol, sigara, günlük iş hayatının vermiş olduğu yorgunluk ve stres sertleşme sorununun başlıca nedenlerini oluşturmaktadır. Bu durumlarda cinsel isteksizliği doğurduğu gibi, aşk ve cinsel hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Erkeklerin sertleşme sorununa ve cinsel isteksizliklerine çözüm üretmek için formüle edilmiş afrodizyak, kriko kapsül cinsel performans arttırıcı formülünde kimyasal hiçbir madde bulundurmamaktadır. %100 bitkisel afrodizyak bileşenlerinin formüle edilerek tablet haline getirilmiştir. T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarafından onaylı olup, denetimleri Türk Gıda Enstitüsü tarafından yapılmaktadır. Cinsel aktiviteye başlamadan 45 dk önce bir bardak su ile alınır. Cinsel performans arttırıcı kriko kapsül kullanımından sonra size 24 saat boyunca, cinsel performans ve güç sağlayacak afrodizyak kriko kapsül ile cinsel hayatınızı doruklara çıkarıp, çok daha uzun geceler yaşayacaksınız. Kriko bitkisel afrodizyak tabletinin uzun süreli kullanımlarında sağladığı ektiler şöyledir.

•    Afrodizyak kriko kapsül‘ün kullanımlarında sperm sayılarının ve kalitesini arttırdığı,
•    Sertleşme ve Cinsel isteksizliği tamamen ortadan kaldırdığı,
•    Uzun süreli afrodizyak kapsül kullanımlarında erken boşalma sorununa çözüm üreterek ilişki sürelerini uzattığı,
•    Kriko hap afrodizyak etkisi ile, merkezi sinir sistemini uyararak, günlük yaşamda oluşan yorgunluk hissini ortadan kaldırdığı bilimsel olarak kanıtlanmış tamamen bitkisel bir afrodizyak 'tır.

Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorununa kesin çözümler üreterek, cinsel performans arttırıcı kriko ile cinsel hayatınıza renk kazandırmak ve bunu tamamen doğal afrodizyaklar ile sağlamak istiyorsanız. Kriko hap sizin için mükemmel sonuçlar üretecek. Sizde afrodizyak bu ürünün size sağlayacağı cinsel performans ayrıcalıklarından faydalanmak istersiniz değil mi...?  %100 müşteri memnuniyeti garantisi olan bu ürüne internet üzerinden siparişlerinizde kapıda nakit veya kredi kartı ödeme seçeneklerimizden faydalanarak kolayca sahip olabilirsiniz.

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr  den alacağınız her kriko hap, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz siparişlerin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yapdığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her cinsel performans arttırıcı ürün siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunuda size cinsel performans arttırıcı kriko hap ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Shıatsu Stımulatıng Sın - Duş Jeli

Shıatsu Stımulatıng Sın - Duş Jeli
85TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm
120TL

V-Active Cream

V-Active Cream
80TL

Afrodizyak Etkili Masaj Yağı

Afrodizyak Etkili Masaj Yağı
85TL

Erkek Azdırıcı Feromon Parfüm

Erkek Azdırıcı Feromon Parfüm
79TL

Erkek Azdırıcı Parfüm

Erkek Azdırıcı Parfüm
310TL