Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Viaxi Forvette Kapsül

Cinsel performans arttırıcı

Ürün Kodu: C-534

Viaxi Cinsel Performans Arttırıcı Hap

Viaxi hap, cinsel gücünüzü maksimum seviyelere çıkarabileceğiniz tamamen bitkisel bir üründür. Sertleşme sorunu denildiğinde bunlara sebep olan alkol, sigara, günlük iş hayatının vermiş olduğu yorgunluk ve stres sertleşme sorununun başlıca nedenlerini oluşturmaktadır. Bu durumlarda cinsel isteksizliği doğurduğu gibi, aşk ve cinsel hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Erkeklerin sertleşme sorununa ve cinsel isteksizliklerine olumlu yönde destek olmak için formüle edilmiş afrodizyak, viaxi hap formülünde kimyasal hiçbir madde bulundurmamaktadır. %100 bitkisel afrodizyak bileşenlerinin formüle edilerek kapsül haline getirilmiştir. T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarafından onaylı olup, denetimleri Türk Gıda Enstitüsü tarafından yapılmaktadır. Cinsel aktiviteye başlamadan 30 dk önce bir bardak su ile alınır. Kullanımından sonra size 24 saat sürecinde, cinsel performans ve güç sağlamaya yardımcı olacak olan afrodizyak cinsel performans arttırıcı ile cinsel hayatınızı doruklara çıkarıp, çok daha uzun geceler yaşayabilirsiniz. Viaxi bitkisel afrodizyak tabletinin uzun süreli kullanımlarında sağladığı ektiler şöyledir.

•    Afrodizyak cinsel performans arttırıcı‘ın kullanımlarında sperm sayılarının ve kalitesini arttırdığı,
•    Sertleşme ve Cinsel isteksizliğin giderilmesi yönünde yardımcı olduğu,
•    Cinsel performans arttırıcı afrodizyak etkisi ile, merkezi sinir sistemini uyararak, günlük yaşamda oluşan yorgunluk hissini azaltığı gözlemlenmiştir.

Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorununa anlık çözümler üretmek ve cinsel hayatınıza renk kazandırmak ve bunu tamamen doğal afrodizyaklar ile sağlamak istiyorsanız. Cinsel performans arttırıcı size yardımcı olmak için sizi bekliyor olacaktır. Sizde afrodizyak bu ürünün size sağlayacağı cinsel performans ayrıcalıklarından faydalanmak istersiniz değil mi...? Müşteri memnuniyeti yüksek olan bu ürüne internet üzerinden siparişlerinizde kapıda nakit veya kredi kartı ödeme seçeneklerimizden faydalanarak kolayca sahip olabilirsiniz.

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr  den alacağınız her cinsel performans arttırıcı, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz siparişlerin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yapdığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her afrodizyak sipariş, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunuda size viaxi hap ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Star Nights Tutti Frutti Aromalı Ginsengli Enerji İçeceği

Star Nights Tutti Frutti Aromalı Ginsengli Enerji İçeceği
25TL

Eropharm Penix Active

Eropharm Penix Active
100TL

Star Nights Ginseng Aromalı Kahve

Star Nights Ginseng Aromalı Kahve
25TL

Viaxi Forvette Kapsül

Viaxi Forvette Kapsül
29TL

VPills Penis Büyütücü 3 Kutu

VPills Penis Büyütücü 3 Kutu
289TL

Hot XXL Man Krem

Hot XXL Man Krem
85TL