Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Cinsel Konular İle İlgili Sorular

Vajina

Vajina

29 Ekim 2014

Bu sizi şaşırtabilir, ama bakire olup olmadığınıza bakmaksızın hepinizin hala kızlık zarınız (hymen) vardır. Kızlık zarı vajina giriminin alt tarafında yer alan yarım daire biçiminde bir mukoza (zar gibi ince deri tabakası) şeridinden başka bir şey değildir.

DETAY

Cinsellikle İlgili

Cinsellikle İlgili

25 Ekim 2014

Öğretmenlere seslenmek istiyorum: Hepimizin hayatında öğretmenlerimizin özel bir yeri vardır, öğretmenlerin davranışları hepimizi olumlu ya da olumsuz etkiler öğretmenlerimizin cinsellikle ilgili konulardaki davranışları çok önemlidir.

DETAY

Kadın Prezervatifi

Kadın Prezervatifi

22 Ekim 2014

Erkek yerine kadın prezervatifi (peser) kullanılırsa, tüm güçlükler atlatılmış olur. Kadın prezervatifi, döl yatağı ağzına yerleştirilen içi oyuk bir alettir.

DETAY

Kız Tavlama

Kız Tavlama

18 Ekim 2014

Kız Tavlama sözcüğü çeşitli numaralarla kızın aklını çelmek, gönlüne girmek, onu kendine bağlamak anlamlarını taşırdı. Bu yollarla tavlanan kız delikanlıya inanır, ona iyice bağlanır, onun her dediğini yapmaya hazır duruma gelirdi.

DETAY

Seks Sorunları

Seks Sorunları

15 Ekim 2014

Soru: Beş yıllık evliyiz. Evlendiğimde karım on dokuz yaşında çok güzel bir genç kızdı. Ben de yirmi üç yaşındaydım. Yatakta harikulade zevkli zamanlar geçiriyorduk. Gerçi karım hiç orgazm olmuyordu ama seks yaşantımız çok güzeldi.

DETAY

Cinsel İlişki

Cinsel İlişki

8 Ekim 2014

Soru:25 yaşında olup bekar bir gencim. 14 yaşımdan beri cinsel ilişkide bulunmaktayım. 16 ile 17 yaşlarım arasında kendi hemcinslerimle bile cinsel ilişki kurmaktan çekinmedim. Sayın doktorumun ve çevremdeki kişilerin tavsiyesi ile bu sapıklıktan vazgeçtim.

DETAY

Cinsel Sorunlar

Cinsel Sorunlar

6 Ekim 2014

İktidarsız olmadığı halde, cinsel ilişki sırasında boşalma zamanlaması açısından erkeğin bazı cinsel sorunları olabilir.

DETAY

Erginlik Dönemi

Erginlik Dönemi

1 Ekim 2014

Kızlarda olduğu gibi, erkeklerde de erginlik döneminde bedensel değişimlerle birlikte ruhsal değişmeler görülür.

DETAY

Seks İsteği

Seks İsteği

27 Eylül 2014

Soru: Size, anormal bir kadın mıyım, diye sormak istiyorum... Okuduğum hemen bütün aşk romanlarında seks kitaplarında seks isteği yönünden istekli ve aktif olan, seksi ve sevişmeyi başlatan erkektir. Kadın daha pasif roldedir.

DETAY

Cinsel Soğukluk

Cinsel Soğukluk

24 Eylül 2014

Cinsel soğukluk duyan bir kadın orgazma ulaşamamanın sıkıntısını çeker ve evlilik hayatı mezarlığa benzer. Kadın genelde evlendikten sonra orgazma ulaşabilmek için az bir zamana ihtiyaç duyar.

DETAY

Cinsel Konular İle İlgili Sorular ve Cevaplar

Cinsellik Konuları İle İlgili Sorular