Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Cinsel İlişki

8 Ekim 2014
Cinsel İlişki

Soru:25 yaşında olup bekar bir gencim. 14 yaşımdan beri cinsel ilişkide bulunmaktayım. 16 ile 17 yaşlarım arasında kendi hemcinslerimle bile cinsel ilişki kurmaktan çekinmedim. Sayın doktorumun ve çevremdeki kişilerin tavsiyesi ile bu sapıklıktan vazgeçtim. Fakat aşın derecede anormal bir cinsel ilişkiden kendimi alıkoyamadım. Şimdiye dek hiç flörtüm olmadı, olsa bile neticeye çabuk varmak istediğim için aleyhimde olacağına inanıyorum. Bu yüzden haftada 4 defa kendi kendimi tatmin ve 2 kere de geneleve yönelmekteyim. Ne kadar sevişirsem sevişeyim bir kaç saat sonra yine düşüncelerimi seks kaplıyor.

Aşırı Cinsel İlişki

Yavaş, yavaş anormal yaratılışta bir insan olduğum hükmüne vardım. Çeşitli hastanelerde ve asabiye mütehassıslarına muayene oldum. Normal bir genç, fakat biraz sinirli olduğumu ittifakla kabul ettiler, iki seneden beri bir Üroloji doktorunun müşahedesi altında idim, verdiği ilaçların ilkin faydasını gördüm. Sonra fayda vermez oldu. Doktora aynen her şeyi anlattım, ilk kez ilacı çoğalttı, azalttı, normale döndürdü, çeşitli telkinler maalesef beni hedefimden geri çeviremedi. Tabii ki, bu arada fazla cinsel ilişkiden belim ağrıyor, gözlerim kararıyor, başım dönüyordu, hemen kendimi besiye çekiyor ve 48 saat içinde cinsel ilişki yollan arıyordum. Bu cinsel hayatımı normale avdet ettirecek (hiç olmazsa) öğütlerinizle bana yardımcı olmanızı sizden diliyorum. Hürmetler.

Cinsel İlişki Sourunları

Cevap: Sinirli, yani nörotik yapılı insanlar, hayatlarının diğer bölümlerinde olduğu gibi, cinsel yaşantılarında da genellikle bir dengesizlik içerisinde olurlar. Cinsel tatminler, birer alışkanlık ve şartlanmanın ürünüdür. Söz gelişi, her gün cinsel ilişki alışmış bir erkek, yatağa girdiği zaman, bu arzuyu duyar. Tıpkı yemek saatlerinde duyulan açlık gibi Bazı insanlar, cinsel ilişkileri haftada bir defa yaparlar. Ve her akşam bu arzuyu duymazlar. Demek oluyor ki, alışkanlık zamanla insanı kendi çemberi içerisine almaktadır. Siz isterseniz, düzenli bir cinsel hayat kurabilirsiniz. Bu, ilaçtan çok, irade ve yeni bir alışkanlığın ve şartlanmanın yerleşmesi ile mümkündür. Sık temasların, bazı bünyeleri hırpaladığı doğrudur. Bir insanın bütün dünyası cinsel olaylar olmamalıdır. Bütünü ile cinsel hayatınızın yadırganacak bir tarafını göremiyorum.