Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Jaguar 120 mg

Jaguar, Cinsel Güç Artırıcı İlaç, Cinsel Gücü Artıran, Afrodizyak,

Sayın müşterimiz sitemizin bu bölümünü satışı yasal olmayan insan sağlığını doğrudan tehdit eden ürünler hakkında bilgilenmeniz açısından oluşturduk. Bu bölümde görmüş olduğunuz ürünleri temin etmeniz sağlığınız açısından sakıncalı olabilir.
Cinsel Güç Arttırıcı Hap Jaguar 120 ML

Bir plaka üzerinde 4 tablet olarak satışı yapılan bu doğal afrodizyak etkili jaguar cinsel gücü arttırıcı hap 4 ila 6 arasında etkilidir. Ucuz ve kalitesiz afrodizyak haplar gibi etkisi geçtik den sonra baş ağrılarına neden olmaz. Çok tok karnına ve aşırı uçta boş mideye alınmadan kullanıldığı takdirde etkisini en fazla 20 dakika içerisinde gösterecek olan jaguar cinsel gücü arttırıcı hap sadece erkeklerin sertleşme için ihtiyaç duyduğu afrodizyak etkiyi sağlar. Bayanların kullanmasında yarar sağlamaz. Cinsel gücü arttırıcı Jaguar hap 120 mg lıkdır. Tabletin yarısını içmeniz dahi sadece sertleşme için gerekli olan etkiyi sağlamakla kalmaz 2. bir cinsel beraberlik için ihtiyaç duyacağınız cinsel gücü ve enerji bünyenizde temin eder. İthal edildiği ülke Almanya dır. Doğal afrodizyak etkili Jaguar cinsel gücü arttırıcı hap ile vazgeçilmez bir partner olacaksınız. Bitmek bilmeyen, sonu gelmeyen, uzun geceleri jaguar cinsel gücü arttırıcı hap ile yaşayabilirsiniz. Size doğal ereksiyon sağlayacak jaguar afrodizyak hap, partneriniz ile daha şehvetli saatler geçirmenize yardımcı olacak.

Paketleme ve Gizlilik:

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr den alacağınız her afrodizyak sağlayıcı cinsel gücü arttırıcı jaguar hap, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz siparişlerin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yaptığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her cinsel gücü arttırıcı jaguar hap siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size afrodizyak etkili cinsel gücü arttırıcı jaguar hap ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…


Orjinal, Güvenilir, Kaliteli Ürünler

Kadın Afrodizyak

Kadın Afrodizyak
75TL

Afrodizyak Etkili Duş Jeli

Afrodizyak Etkili Duş Jeli
85TL

Erkek Azdırıcı Feromon Parfüm

Erkek Azdırıcı Feromon Parfüm
79TL

Vitesse Woman

Vitesse Woman
25TL

Erkek Azdırıcı Parfüm

Erkek Azdırıcı Parfüm
120TL

Star Nights Çilek Aromalı Ginsengli Enerji İçeceği

Star Nights Çilek Aromalı Ginsengli Enerji İçeceği
25TL