Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Kriko Kahve

Cinselgücüartırankahve

Ürün Kodu: VBT-013

Afrodizyak Kahve Kriko

%100 bitkisel afrodizyak ürünlerinin birleşiminden oluşmuş cinsel gücü artıran kahve nin kullanımı çok pratik ve keyifli olmasından dolayı tercih edilen bir afrodizyak kahvedir. İçeriğinde bulunan afrodizyak etkili Panax Ginseng, cinsel gücü artırma konusunda oldukça etkili bir bitkidir. Epimedium erkekte libido seviyesini yükselterek cinsel aktiviteye daha istekli hale gelmenizi sağlar. Bitkisel bir afrodizyak deposu olan Gingo Biloba ile genital bölgenizdeki kan akışının hızlanması sağlanarak daha sert ve daha güçlü bir penise sahip olabilirsiniz. cinsel gücü artıran kahve çok iyi hazırlanmış afrodizyak formülü sayesinde kahve tadından başka hiçbir tat ve koku içermez! Mutlu birlikteliklerin anahtarı olan sağlıklı ve düzenli bir cinsel yaşamın kapısını kırarak size aralatacak olan bu harika afrodizyak kahvenin size sağlayacağı cinsel gücü artırma etkisi %100 müşteri memnuniyeti ile satışını yapmaktayız. Formülünde bulunan afrodizyak etkili bütün bitkiler dermatolojik ve klinik testlerden geçirilerek formüle edilmiştir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan afrodizyak kahve formülü T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığın ’dan alınmış belgeleri ile Kriko Kahve nin satışına onay verilmiştir. Sizde cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırmak ve renk katmak istiyorsanız bu keyifli afrodizyak etkili kahve den kesinlikle denemelisiniz.

Kriko Afrodizyak Kahve İçeriği :

Kriko Afrodizyak Kahve de bulunan Panax Ginseng, Epimedium libido seviyesini yükseltir. Cinsel isteği artırır.
cinsel gücü artıran kahve da bulunan ginkgo biloba bitkisi kan akışını hızlandırır, daha sert ve daha uzun bir ereksiyon hali sağlar.
cinsel gücü artıran kahve tribulus terrestris sayesinde vücuda canlılık ve zindelik kazandırır, yorgunluk hissini ortadan kaldırarak sizi cinsel birlikteliğe hazırlar.
Kriko Kahvenin içeriği tamamen doğal bitkilerden oluşmaktadır. Hiçbir kimyasal madde içermemektedir. %100 afrodizyak etkili bitkilerden elde edilmiş formülü T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığından onaylıdır.

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr  den alacağınız her afrodizyak kahve, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz siparişlerin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yapdığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz kriko afrodizyak kahve siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki de bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunuda size cinsel gücü artıran kahve ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Afrodizyak BanyoTuzu

Afrodizyak BanyoTuzu
110TL

Star Nights Cinsel Güç Artırıcı Kahve

Star Nights Cinsel Güç Artırıcı Kahve
25TL

Erkek Azdırıcı Parfüm

Erkek Azdırıcı Parfüm
310TL

Afrodizyak Etkili Banyo Tuzu

Afrodizyak Etkili Banyo Tuzu
110TL

V-Active Cream

V-Active Cream
80TL

Afrodizyak Duş Jeli

Afrodizyak Duş Jeli
85TL