Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Bay - Bayan Uyarıcı Kahve

Ürün Kodu: A-1431

Amorex Cinsel Güç Artırıcı Kahve

Amorex Cinsel Güç Artırıcı Kahve öncelikle sinir sitemine sapladığı yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliği sayesinde gün içerisinde oluşan yorgunluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yorgunluğa ve strese bağlı cinsel isteksizlik, cinsel soğukluk problemine yardım eder. Amorex cinsel istek artırıcı kahve bay ve bayan üzerinde %100 etkili bir üründür. Afrodizyak kahve amorex bayanlarda cinsel birliktelik öncesinde oluşabilecek tedirginliğin giderilmesini destekler. Amorex cinsel istek artırıcı kahve bayanlarda cinsel isteğin artmasını sağlar. Afrodizyak etkili amorex kahve erkeklerde cinsel birliktelik esnasında yaşanabilecek cinsel performans ve cinsel güç eksikliğini giderici etkiye sahiptir, gerekli olan enerjiyi vücuda temin eder. Afrodizyak etkili kahve ereksiyon sertleşme sıkıntısı yaşamadan özgür bir şeklide cinsel deneyim yaşamanızı sağlar. Sağlamış olduğu enerji ile uyku problemine sebep olmaz. Bitkisel içeriği sayesinde sinir sistemine ve bağışıklık sistemine katkıları vardır. Afrodizyak etkili cinsel güç artırıcı kahve Türkiye’de tarım ve köy işlerinden onaylı bir şekilde Kolombiya’dan ithal edilerek satılmaktadır. Afrodizyak etkisi 48 saattir.

Paketleme ve Gizlilik:

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr den alacağınız her afrodizyak etkili cinsel güç artırıcı kahve paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz siparişlerin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yaptığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her afrodizyak sağlayan cinsel istek artırıcı kahve siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size afrodizyak kahve, cinsel istek artırıcı amorex ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Vitesse Woman

Vitesse Woman
25TL

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm
310TL

Erkek Azdırıcı Feromon Parfüm

Erkek Azdırıcı Feromon Parfüm
79TL

Taximax

Taximax
35TL

Afrodizyaklı Banyo Tuzu

Afrodizyaklı Banyo Tuzu
110TL

Sesso Cool Energy Drink

Sesso Cool Energy Drink
25TL