Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Cinsel Faaliyet Şekilleri

27 Aralık 2014
Cinsel Faaliyet Şekilleri

Kadınlar arasında ne gibi cinsel faaliyet şekilleri vardır? Bunların içerisinde evlenmeden önce pek çoğunun yaptığı hareket erkeklerle sevişme, evlendikten sonra ise cinsi münasebette bulunmaktır. Fakat hem evlenmeden önce, hem de evlendikten sonra kadınların yine büyük bir ekseriyetinin başvurdukları cinsel faaliyet şekilleri nden biri de istimnadır.

Kadınların Cinsel Faaliyet Şekilleri

Bütün cinsel faaliyet şekilleri içinde kadınları en fazla orgazma eriştireni, istimnadır. İleride görüleceği gibi birçok defalar cinsi münasebette ve evlenmeden önceki sevişmelerde orgazma erişemedikleri halde, yaptıkları istimna hareketlerinin 100 de 95 ve belki daha fazlasında orgazm olurlar. Bunun sebebi istimna tekniğinin kadını orgazma eriştirmeye çok elverişli olmasıdır.

Tercih Edilen Cinsel Faaliyet Şekilleri

Zira istimna, cinsi heyecanlarını hiç kesintiye uğratmadan tahrik etmesine, istediği zaman ve cinsi münasebettekinden daha kolay bir şekilde orgazm olmasına imkan verir. Kendileriyle görüştüğümüz kadınlardan büyük bir kısmı cinsi arzularını boşaltmak için İstimnanın iyi ve ekseriya da zaruri bir vasıta olduğunu söylemişlerdir. Ancak kadınlarda istimna nispeti hiç bir zaman erkeklerdeki kadar yüksek değildir. Yani cinsel faaliyet şekilleri içinde hem erkek, hem de kadın için en fazla tercih edilen istimnadır.