Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Çin Sakızı

ÇinSakızı

Sayın müşterimiz sitemizin bu bölümünü satışı yasal olmayan insan sağlığını doğrudan tehdit eden ürünler hakkında bilgilenmeniz açısından oluşturduk. Bu bölümde görmüş olduğunuz ürünleri temin etmeniz sağlığınız açısından sakıncalı olabilir.
Çin Sakızı 8'li

Yüzyıllar öncesine dayanan formülü eski Tibet yazıtlarında bulunan afrodizyak etkili ürünlerin birleşmesinden formüle edilmiş muhteşem bir afrodizyak ‘tır. Uzak doğu ve Çin’de afrodizyak etkili uzun yıllardan bu yana kullanılan afrodizyak çin sakızı, Avrupa ve Amerika’ nın bitkisel ürünlere yönelmesiyle çok talep edilmeye başlamıştır. Oldukça fazla yaygınlaşan afrodizyak kullanımını üretici firmalar tarafından karşılanamamaktadır. Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan bu harika bitkisel cinsel güç arttırıcı ile ulaşacağınız performans hem sizi hemde partnerinizi çok şaşırtacak. Sertleşme, ereksiyon sorunları yaşayan kişilere anında çözüm üreten bu afrodizyak ürünlerin birleşinden formüle edilmiş harika ürün ile cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Bu harika ürüne sahip olmak için tek yapmanız gereken siparişinizi vermek. Bu harika afrodizyak etkili çin sakızı'na ürüne kapıda ödeme imkanından faydalanarak kolayca sahip olabilirsiniz.

Paketleme ve Gizlilik :


Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

www.afrodizyak.web.tr  den alacağınız her afrodizyak etkili çin sakızı ,paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
• Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz çin sakızı siparişlerinin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
• Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yapdığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•  www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her çin sakızı siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunuda size çin sakızı ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…


Orjinal, Güvenilir, Kaliteli Ürünler

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm
120TL

Afrodizyak Duş Jeli

Afrodizyak Duş Jeli
85TL

Cinsel Güç Arttırıcı Kapsül

Cinsel Güç Arttırıcı Kapsül
30TL

Feromon Masaj Yağı

Feromon Masaj Yağı
135TL

Afrodizyak Etkili Masaj Yağı

Afrodizyak Etkili Masaj Yağı
85TL