Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Nymphorgasmic Bayan Krem

Ürün Kodu: A-1517

Bayan Azdırıcı Krem Nymphorgasmic

Bayan Azdırıcı Krem nymphorgasmic cinsel isteksizlik, cinsel soğukluk yaşayan bayanların gönül rahatlığı içerisinde kullanabileceği çok özel ve etkili bir üründür. Nymphorgasmic Cream vajina soğukluğu, vajina kuruluğu ve cinsel isteksizlik sorunları ile karşı karşıya olan bayanların kullanabileceği veya erkeklerin partnerlerine tavsiye edebileceği, sorunları birebir çözmek için geliştirilmiş çok kaliteli bir üründür. Afrodizyak etkisi sağlayarak cinsel birliktelik kurma isteksizliğinin giderilmesini, bayan vücudunda bulunan libidonun serbest bırakılmasını ve hareketlenmesini sağlar. Özel kişi ile özel anlarınız daha heyecan verici olması hayalini kuruyorsanız yapmanız gereken sadece afrodizyak etkili bayan azdırıcı krem ile tanışmaktır. Kullanım şekli olarak tavsiyemiz cinsel birliktelik den 30 dakika önce vajinanın iç kısımlarına ve  klitoris üzerine fındık tanesi büyüklüğünde bayan azdırıcı kremi masaj yaparak kullanmanız daha mutlu bir cinsel yaşam için yeterli olacaktır.

Uyarı:

•    Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ev oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
•    Güneş ışığına maruz bırakmayınız.
•    Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Göz ile temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile durulayınız.

Paketleme ve Gizlilik:

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr den alacağınız her afrodizyak etkili  bayan azdırıcı krem paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dahil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz siparişlerin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yaptığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz her afrodizyak sağlayan bayan azdırıcı krem siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size doğal afrodizyak etkili Nymphorgasmic Cream ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Star Nights Ginseng Aromalı Kahve

Star Nights Ginseng Aromalı Kahve
25TL

Nymphorgasmic Bayan Krem

Nymphorgasmic Bayan Krem
48TL

Eropharm Clitorix Bayan Krem

Eropharm Clitorix Bayan Krem
70TL

Spanish Fly Bayan Damla

Spanish Fly Bayan Damla
49TL

Spanish Fly Bayan Damla

Spanish Fly Bayan Damla
49TL

Espanyol Bayan Damla

Espanyol Bayan Damla
35TL