Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Bayan Uyarıcı Parfüm

Ürün Kodu: C-1229

Hot Pheromone Erkek Parfüm (50ml)

Afrodizyaklı parfüm, bayanlarda cinsellik hormonlarını tetikleyen bir parfümdür. Muhteşem kokusu ile partnerinizin sizi seksüel anlamda daha fazla arzulamasını sağlayabilirsiniz. Afrodizyaklı parfüm bayanlarda hormonlarının salgılamasını tetikleyerek, libido seviyesini yükseltir, bu husus partnerinizin seks yapma isteğini ve arzusunu arttırır. Afrodizyaklı parfüm sayeside karşı konulamaz kokunuz cinsel arzularının kabarmasını sağlayacak. Vücudunuzun doğal olarak salgıladığı bu kokular, normal şartlarda burun tarafından duyulması imkansızdır. Bu feromon salgılarının, bilimsel deneyler ile yoğunlaştırılmış halidir afrodizyaklı parfümler. Erkek tarafından sürüldüğünde karşı cinsi seksüel anlamda etkileyen ve bayanların beyinde bulunan seks yapma isteğini açığa çıkaracak. Partneriniz tarafından daha fazla arzulamak ve daha çekici hissedilmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey afrodizyaklı parfümden kullanmak. Göreceksiniz partneriniz tarafından algılanan afrodizyak koku dan sonra, size karşı olan bakışlarının nasıl değiştiğini göreceksiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile satışını yaptığımız afrodizyaklı parfümlerin size sağlayacağı karşı konulmaz çekiciliğin ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz, yapmanız gereken tek şey siparişinizi vermek. Size en geç bir gün içerisinde ulaştıracağımız afrodizyak hot pheromone parfümü, kapıda ödeme imkânımızdan faydalanarak kolayca sahip olabilirisiniz.

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr den alacağınız her Hot afrodizyak parfüm, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dâhil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyaklı parfüm siparişlerinizin, adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yaptığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyak etkili parfüm siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.
Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki de bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size afrodizyak etkili parfüm ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Bayan Uyarıcı Parfüm

Bayan Uyarıcı Parfüm
140TL

Afrodizyak Etkili Parfüm

Afrodizyak Etkili Parfüm
320TL

Erkek Azdırıcı Parfüm

Erkek Azdırıcı Parfüm
310TL

Afrodizyak Parfümler

Afrodizyak Parfümler
59TL

Bayan+Bayan Uyarıcı Jel

Bayan+Bayan Uyarıcı Jel
200TL

Erkek Azdırıcı Parfüm

Erkek Azdırıcı Parfüm
120TL