Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Hot Jasmin Masaj Yağı

Ürün Kodu: C-1202

Hot Massage Oil Jasmın 150 ml.

Yoğun ve yorgun geçmiş bir günün arkasından, şöyle harika bir masaj ne iyi gelirdi değil mi?
Cevabınızı buradan duyar gibiyim. Gerçektende mükemmel olurdu..! Üstelik böyle bir masaj keyfini yaşarken partnerinizin cinsel arzusunu arttırabileceğiniz bir afrodizyak masaj yağları olsa çok daha güzel çok daha olurdu değil mi? İşte bu afrodizyak etkili masaj yağı ile partnerinizin ve kendinizin cinsel arzusunu masaj yaparak arttırabilirisiniz. İçeriğinde bulunan afrodizyak bileşenler ten tarafından kolaylıkla emilir. Muhteşem kokusu ile partnerinizin erotik arzularını kabartır. Hem bay, hem bayan vücudunda kullanabileceğiniz afrodizyak masaj yağlarını farklı cinsel fantezilerinizde kullanabilirsiniz. Vücudunuzun ipeksi ve yumuşacık bir görünüm almasını sağlarken aynı zamanda besleyici etkisi ile daha parlak ve pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlar. Hiçbir katkı maddesi içermeyen afrodizyak etkili masaj yağı doğal afrodizyak etkisi ile panterinizle birbirinizi daha fazla arzulamanızı sağlayacak. Farklı bir cinsel fantezileri canlandıracak afrodizyak masaj yağları ile hem cilt bakımınızı yaparken, faklı fantezilerinizi de gerçekleştirebilirisiniz. Afrodizyak etkisi hem bay hem bayanlarda etkili olup %100 müşteri memnuniyeti ile sattığımız bir üründür. Sizde sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak istiyor ve bunun yanında farklı fantezilere yelken açmak istiyor iseniz bu afrodizyak masaj yağlarının size sunacağı ayrıcalıklardan yararlanabilirisiniz. Hepimiz cinsel anlamda daha fazla arzulanmak isteriz değil mi? Bu etkiyi bize sağlayacak olan afrodizyak etkisi ile afrodizyak masaj yağlarını sitemizden kolaylıkla sipariş verebilir, en geç bir gün içerisinde elinizde olacak şekilde sahip olabilirisiniz.

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr  den alacağınız afrodizyak masaj yağla, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dâhil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyak etkili masaj yağları siparişlerinizin adresinize gelmesini istemiyorsanız, size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yaptığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyak masaj yağları siparişi, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki de bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size afrodizyak etkili masaj yağları ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Hot Tropik Aromalı Masaj Yağı

Hot Tropik Aromalı Masaj Yağı
85TL

Shiatsu Exstase-Orange Masaj Yağı

Shiatsu Exstase-Orange Masaj Yağı
85TL

Hot Natural Masaj Yağı

Hot Natural Masaj Yağı
85TL

Hot Exotic Masaj Yağı

Hot Exotic Masaj Yağı
85TL

Hot Jasmin Masaj Yağı

Hot Jasmin Masaj Yağı
85TL

Hot Pheromone Erkek Masaj Yağı

Hot Pheromone Erkek Masaj Yağı
135TL