Telefonla Sipariş Hattı: 0232 279 03 06 | 0532 131 86 64

Afrodizyak Etkili Parfüm

Ürün Kodu: C-1218

Pheromone Parfum Twılıght Man 50 ml.

Bayanları etkilemek hiç bu kadar olmamıştı. Bayanlarda feromon hormonunun salgılanmasını sağlayan harika bir afrodizyak'tır. Bilimsel olarak bayanları etkilediği kanıtlanmış afrodizyak parfüm ile etkilemek istediğiniz partnerinizin işi çok zor. Doğada hayvanların karşı cinslerini salgıladıkları kokularla etkiledikleri bilinen bir gerçektir. Bu durumdan yola çıkılarak üretilen afrodizyak etkili parfüm, bayanları etkilemekteki en büyük yardımcınız olacak. Muhteşem kokusu ile partnerinizi kolaylıkla baştan çıkarabilecek, sizi daha fazla arzulamasını sağlayabileceksiniz. Bayanlarda feromon hormonunun salgılanmasını sağlayarak, seks yapma arzusunu maksimum seviyelere çıkarmak bu afrodizyak parfüm ile hiçte zor değil. Vücudunuzun açık yerlerinde (boyun, dirsek, bilek vb.) uygulamanız afrodizyak kokunun vücudunuzdan salgılanan koku ile birleşip daha etkili olmasını sağlar. Vücudunuzun salgıladığı normalde burun ile algılayamadığımız kokuları, afrodizyak etkili parfüm ile açığa çıkmasını sağlar! Bu sayede bayanlarda seks yapma arzusunu oluşturur ve sizi daha çekici kılar. Bu afrodizyak etkili parfümün size sağlayacağı ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz sadece siparişinizi vermeniz yeterli. %100 müşteri memnuniyeti ile satışını yaptığımız, afrodizyak etkili parfüm Twinligt  Man ile karşı konulamaz bir erkek olacaksınız..!

Paketleme ve Gizlilik :

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet bizimde birçok uygulamalar geliştirmemize sebep olmuştur. Bunlar sıra ile şöyledir.

•    www.afrodizyak.web.tr den alacağınız her afrodizyak parfüm, paketin içerisinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenir.
•    Ups kargo ile yaptığımız özel anlaşma gereği, kargo ve kurye görevlileri dâhil olmak üzere paketin içeriği hakkında 3.kişilerin hiçbir bilgisi olmamaktadır.
•    www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyak etkili parfüm siparişlerinizin, adresinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın ups kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.
•    Ürün siparişinizin ödemesini kredi kartı ile yaptığınızda hesap ekstrenizde, satın aldığınız ürünlerle alakalı hiçbir açıklama yer almaz.
•     www.afrodizyak.web.tr adresinden vereceğiniz afrodizyak parfüm siparişiniz, kargo yetkililerine sadece size teslim edilmek üzere iade edilir. Ürünleriniz sadece size kimlik kontrolünden sonra teslim edilir. Bu durum sayesinde de siparişinizin 3. bir şahsın teslim almasının önüne geçmiş oluyoruz.

Evet ilk başta da belirttiğimiz gibi cinsel hayatınıza yeni bir soluk kazandırarak renk katmak istiyorsanız, bu site belki de bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli web sitesi..! Unutmayın küçük farklar büyük mutluluklar yaratır, bunu da size afrodizyak etkili parfüm ile www.afrodizyak.web.tr yaşatır…

Bayan Azdırıcı Parfüm

Bayan Azdırıcı Parfüm
120TL

V-Active Cream

V-Active Cream
80TL

Kriko Kapsül

Kriko Kapsül
20TL

Vitesse Woman

Vitesse Woman
25TL

Afrodizyak Etkili Parfüm

Afrodizyak Etkili Parfüm
320TL

Kriko Kapsül + Kriko Kahve

Kriko Kapsül + Kriko Kahve
30TL